O firmie

Anna Hurtownia Obuwia, nazwa wywodzi się od imienia jej założycielki. Nasza przygoda z butami rozpoczęła się już z początkiem lat 90-tych. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami. Już drugie pokolenie specjalizuje się w sprzedaży obuwia. Zapewniamy fachową obsługę idącą z doświadczeniem wielu lat...

Anna Hurtownia Obuwia to dystrybutor obuwia renomowanych firm polskich, posiadających wymagane atesty i spełniające najwyższe normy zdrowotne i jakościowe.

Oferowane przez nas obuwie posiada profilowane wkładki, które kształtują prawidłowo stopę dziecka, a usztywnienie w odpowiednich miejscach, zapewnia jej stabilność. Staranne wykonanie i wysokogatunkowe materiały to podstawowe kryteria jakie musi spełniać oferowane przez nas obuwie. Nie zapominamy również o najnowszych trendach w modzie dziecięcej.

Propowane przez nas produkty, posiadają znak "Zdrowa Stopa", który zapewnia rodziców, że wybrane przez nich obuwie jest bezpieczne i dostosowane do potrzeb wymagającego klienta jakim są dzieci. Hurtownia posiada obiorców na terenie Polski południowo - wschodniej, a także utrzymuje kontakty eksportowe z odbiorcami na Ukrainie.

 

 

 

Dołącz do nas - współpracując dajesz pracę!!!